Juvenilní osteochondróza tarzu

autor: darjanka 04.06.2014 15:11

Dobrý den, mému 13 letému synovi byla na pravém chodidle diagnostikována Juvenilní osteochondróza tarzu (M926).Měsíc měla být noha v klidu,žáden tělocvik,běhání,kolo atd., rehabilitace, a vit. D, C, Ca.... Bohužel stále ho to pobolívá a lékař navrhl 3 týdny chodidlo do sádry. Chtěla bych vědět o této diagnoze něco více, proč, nebo z čeho to vzniklo atd... Tu sádru chci ještě o pár týdnu odložit až na srpen, aby ještě vklidu dochodil do konce šk.roku do školy. A taky se chci zeptat,pokud ta noha bude i nadále v klidu, je možnost že se to samo do toho srpna ještě zklidní,tak, že nakonec nebude sádra ani třeba? Děkuji za odpověď.


Onemocnění kostí a svalů patří do témat

Adresář

Onemocnění kostí a svalů ptejte se v poradně

Diskutujte na téma Onemocnění kostí a svalů

Píšeme jinde
  • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

    Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

    Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

  • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

    Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

    Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku